Вітаємо!!!

Довгань Владислав, учень 4-Д класу

Владислав прийняв участь у відкритому Чемпіонаті в м. Вінниці з КУДО та здобув 1 місце

Тєтеріна Анна, учениця 3-Б класу
Тєтєріна Анна, учениця 3-Б класу,  в складі команди «Подоляночка» стала переможницею новорічного  Міжнародного турніру з естетичної гімнастики "Зимовий Кубок Кишинева". Неодноразова переможниця змагань ДЮСШ «Темп» з художньої гімнастики. У відкритому чемпіонаті ФСТ «Україна» з художньої гімнастики виборола 3 місце  в багатоборстві  за програмою ІІІ розряду та у складі команди «Подоляночка » зайняла ІІ місце у відкритому чемпіонаті ФСТ «Україна» з естетичної  гімнастики серед дівчат 6-8років.

Вітаємо учня 4-Б класу!
Дворський Ілля - став чемпіоном України з Тхеквондо(WTF) у ваговій категорії - 32кг. В першому поєдинку наш спортсмен достроково переміг противника із Києва. У півфінальному бою з харківчанином Ілля отримав перемогу з рахунком 7:5.
   Фінальний поєдинок Ілля провів впевнено та технічно, здобувши перемогу з рахунком 7:0 та отримав золото чемпіонату України.

Вітаємо нашого спортсмена Дворського Іллю і його тренера Тарануху Олександру Олександрівну з  блискучою перемогою!

Кращий спортсмен
Колегія тренерів Вінницької області визначила кращих спортсменів з тхеквондо. Підсумки підбивали за кількістю перемог на всеукраїнських турнірах та Чемпіонатах України. Тому по рейтингу серед вінницьких тхеквондистів кращим за 2016 рік став Дворський Ілля.

Ілля, ти – кращий! Вітаємо тебе! Так тримати!