26.02.2020 у КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія № 6 ВМР» проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи школи І ступеня на тему «Ефективні фідбеки (feed back) та корисні лайфхаки (life hacking) з методичного арсеналу сучасного вчителя Нової української школи». Головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Вінницької міської ради Леся Діденко зупинилася на питанні формування математичної компетентності як основі загальної математичної грамотності (в рамках оголошення МОН України 2020-2021 н.р. роком математики).
Директор закладу Наталія Тітова презентувала роботу закладу.
 Ольга Важова, заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня, під час виступу розповіла присутнім про роботу кафедри початкової школи. Також познайомила учасників семінару з тим, як педагогічний колектив школи І ступеню працює над формуванням сучасного рівня викладання математичних дисциплін. 
Працівник психологічної служби Татьяна Березюк ознайомила присутніх з результатами діагностичного дослідження особливостей ціннісно-смислової орієнтації молодших школярів та їх батьків під час формування належного рівня математичної компетентності.
 
Учителі школи І ступеня Людмила Рожкова, Людмила Соушко, Ольга Арташ, Олена Лазуренко провели сучасні, креативні, змістовні, з використанням новітніх інтерактивних методів показові уроки.

 Урок з використанням стратегій критичного мислення «Мої права та обов’язки. Додавання й віднімання на основі нумерації в межах 100» у першому класі, який працює за освітнім проектом «На крилах успіху».
 
Урок-кейс з курсу «Я досліджую світ» по темі «Ідеї, винаходи, відкриття. Пізнання соціуму. Як з’являються винаходи. Практичне застосування дії множення» у другому класі, який працює за педагогічною технологією «Росток».
 
  
 
Урок з математики «Нумерація багатоцифрових чисел. Задачі на рух» у третьому класі, який працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
 
 
 
 Інтегрований урок-практикум з математики «Розв’язування прикладів і задач. Графічні методи та арифметичні міркування» у четвертому класі з використанням електронного освітнього ігрового ресурсу «Розумники» (Smart Kids). 

Завідуюча шкільною бібліотекою Наталія Ванжула ознайомила гостей з формуванням інформаційного простору освітнього процесу засобами шкільної бібліотеки. Також керівник методичної комісії вчителів початкової школи Марина Козіцька презентувала інформаційно-педагогічний простір педагогів школи І ступеня. 
 Під час математичного прес-брифінгу класовод Тетяна Душко презентувала глядачам захист проекту з математичної галузі «Таємниці королеви Величини».
 На позакласному заході Людмили Соушко та Галини Краєвої учні та гості потрапили у таємничій світ Гаррі Поттера і математичної магії.

 
 Методист КУ «ММК» Людмила Зима провела з присутніми тренінг на тему «Відображення компонентів математичної компетентності у дидактичному та методичному забезпеченні навчання молодшого школяра».
 
 
 
Свої враження від семінару присутні змогли висловити у хмарі слів, яку підготувала вчитель іноземних мов Наталія Решетнік через онлайн-ресурс «Mentimeter – як засіб зворотнього зв’язку в режимі реального часу».
  Враження від проведеного практичного семінару висловили усі бажаючи учасники. Підсумок ґрунтовної та глибокої роботи педагогів освітнього закладу провели методист МК Людмила Зима й головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти Леся Діденко.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар