Показові уроки

🔹20 березня Лемеха Ірина Олександрівна провела у 1-В класі показовий урок із Всесвіту на тему: «Узагальнення опанованого матеріалу з теми №4 (Об’єкти живої природи)».
🔹Під час заняття діти подорожували сторінками дитячих книг, слухали розповідь про бібліотеки, познайомились із найбільшою книгою у світі та з українським майстром мікромініатюри М.Сядристим.
🔹Із великим задоволенням діти виконували фізкультхвилинку під відео, на якому побачили себе, адже кожен долучився до тижня «Зростаємо разом із книгою». Усі учасники мали можливість поповнити свої запаси зАкладок для книг.
🔹Першокласники старанно працювали і застосовували знання, розрізняючи природні і штучні середовища життя, уміло доводили чому об’єкти відносяться до живої природи.
🔹Крилатики із захопленням виконували завдання в журналах, на які завжди чекають з нетерпінням.

🔹20 березня для 1-Б класу Душко Т.А. було проведено показовий урок з курсу «Я пізнаю світ». На ранковому колі діти налаштувались на успішну роботу, групова гра «Кольоровий квест» розкрила першокласникам, які ж секрети їх очікують протягом навчального дня.
🔹Тема уроку «Розмноження земноводних» розкрила цікаві таємниці живої природи. Це було пізнавально та захопливо! Молодші здобувачі освіти разом з Центавриком дізнались про рекорди серед найстрибучіших жаб, із героями казки «Рукавичка» поринули у світ дитячого театру. Вправа «Фотоапарат» сприяла якісному запам’ятовуванню навчальних одиниць. Адаптер повідомив про життєвий цикл земноводних, а Питайлик підготував тестові завдання та загадки.
🔹Учні перевтілились у маленьких жабенят під час виконання вправ для покращення зору та фізкультхвилинки, із задоволенням поринули у світ прекрасного під час слухання музичного твору «Жаб’ячий вальс».
🔹 А вправа «Зоряні перегони» ще раз підтвердила, що у 1-Б навчаються успішні учні!



🔹19 березня у 1-Д класі було проведено показовий урок із предмету «ЯДС» на тему: «Перші кроки весни» Павлишеною Н.А.
🔹Учні спостерігали за змінами у природі навесні, познайомилися з назвами первоцвітів, які занесені до Червоної книги України. Дізналися про поведінку перелітних птахів у період гніздування, а також познайомилися з правилами поведінки у весняному лісі.



🔹19 березня у 1-Г класі було проведено показовий урок з ЯДС на тему: «Весняні пригоди. Перші кроки весна».
✅ Григорчук Тетяна Вікторівна навчала дітей виокремлювати ознаки весни, спостерігати за змінами, які відбуваються цієї пори року. Діти аналізували, рахували, будували речення, активно працювали у парах, співали та танцювали.
✅Першокласники продемонстрували свої творчі роботи, підготовлені вдома до запропонованої теми, зуміли порахувати вартість квітів та подарувати одне одному чудовий настрій, незважаючи на сніжну погоду за віконечком.
✅Учитель вдало використовувала музику, презентацію, інтерактивну роботу біля дошки та цеглинки Lego.



🔹19 березня здобувачі освіти 1-А класу розпочали свій навчальний день із ранкової зустрічі, протягом якої дізналися тему уроку «Весняні пригоди. Перші кроки весни» та окреслили завдання.
🔹Галина Іванівна Краєва провела урок у форматі цікавої пригоди з використанням ШІ (штучного інтелекту) та програмного забезпечення «Розумники. Smart. Kids». Першокласники виконували різні завдання, які підготувала чарівниця Зима.

🔹Діти зуміли із учителем дослідити, з яких країн повертаються перелітні птахи до рідної домівки. Працюючи з календарем, дізнались, який птах повертається до нас 19 березня. Було цікаво, пізнавально та інформативно, але найголовніше - Зима дозволила прийти Весні.

🔹У рамках тижня початкових класів 30.11.2023р. було проведно показові уроки для батьків учителями Любченко О.Д., Голубенко А.В., Павловською О.А. Учителі демонстрували свої фахові родзинки, а присутні батьки мали змогу познайомитися із середини з науково-педагогічними проєктами "Інтелект України" 👩‍💻та "Світ чекає крилатих"🪽, а найголовніше - освітньою діяльністю та успіхами своїх дітей👨‍🎓. 

🔹На уроках учні виразно читали📚 вголос, уміло прогнозували зміст текстів за заголовками та ілюстраціями, влучно утворювали відповідні граматичні форми слів, вдало утворювали нові слова із запропонованих, дотримувалися правил написання слів у реченнях.

🔹Ліцеїсти рахували🧮, розв'язували задачі, віднаходили помилки у рівняннях, а 👩‍🏫педагоги формували ключові компетентності, використовували прийоми самооцінювання та взаємооцінювання, відзначали досягнення учнів та підтримували в них бажання навчатися.  

🔹Уроки, проведені педагогами, були сучасними, інтегрованими, динамічними, навчальними, пізнавальними🌟.




🔹Багатим на творчі знахідки видався день середи для вчителів та дітей 2-их класів Вінницького ліцею №6 🏫. 

🔹29 листопада учителі початкових класів Коновал А.М., Ромась Л.В., Басюк А.М., Козіцька М.П., Матяш К.І. продемонстрували творчу майстерність  та презентували уроки української мови, які були об'єднані однією темою "Територія моєї країни-України. Виразне читання/слухання тексту.  Велика буква в іменах людей, кличках тварин і деяких географічних назвах (назви міст, річок). Вибіркове списування". Кожен учитель упродовж занять демонстрував діяльнісний підхід для формування наскрізних умінь та навичок, а також педагоги розвивали в учнів загальнолюдські цінності - емпатію, толерантність, патріотизм.

👨‍🎓Діти активно працювали під час проведення навчальних занять, співпрацювали між собою, розширювали горизонти від вулиці до планети, подорожували автобусом, купуючи квиток із запропонованих купюр. Активно використовували "Щоденні 5", складали пазли, розгадували ребуси та загадки, працювали з цеглинками Lego 👩‍🏫та з ігровим застосунком "Розумники. Smart Kids". Другокласники  створювали асоціативні кущі до слова Батьківщина, робили звуко-буквений аналіз,  працювали із тлумачним словником, готували цікаві повідомлення про визначні місця та видатних людей Вінниччини.





🔹Цікавим та пізнавальним видався вівторок для учнів 3 класів нашого ліцею, адже саме 28 листопада Корнійчук Н.А, Дзюбанчук О.О., Грабік С.Г. презентували авторські показові уроки з математики на тему "Чарівні перетворення. Від зернини до хлібини. Перетворення іменованих чисел. Розв'язування проблемних ситуацій зі свого життя на розуміння змісту арифметичних дій". 

👨‍🎓Діти дізналися багато інформації з історії створення хліба🥖та важливість цього продукту для людини. Вираховували вартість виробів із борошна, читали з розумінням задачі, знаходили невідомі компоненти дій, аналізували, порівнювали  інформацію, подану в діаграмах, створених за допомогою цеглинок (LEGO), виконували усні та письмові обчислення.

🔹Протягом показових уроків діти  встановлювали взаємозв’язки між арифметичними діями, перетворювали одні одиниці величин в інші та порівнювали їх, використовували різні стратегії розв’язування проблемних ситуацій.  Діти повторили зі своїми вчителями рутини уроку, з’ясовували, як зернина перетворюється на хлібину🥐, на прикладах героїв-жевжиків навчилися цінувати хліб🍞. Попрацювали зі словниковими словами. Повправлялися у зважуванні борошна, зуміли попрацювати у групах і парах. Дізналися багато цікавої інформації про експорт зерна🌾за кордон та як Україна допомагає іншим країнам із дорогоцінним продуктом.




🔹26.09.2023 року у закладі для учнів та учениць 4-Б класу було проведено показове заняття з української мови для батьків.

🔹Крилатики вправлялися над культурою мовлення та спілкування, продемонстрували швидкість, гучність, інтонацію, жести та міміку.

✍️Під час заняття учні згадали про день Європейських мов та дізналися, що в Європі існує понад 225 корінних мов. Досліджували казку "День народження" та міркували над тим, що потрібно зробити, щоб стати людиною? Працювали із  словниковим словом  «напам'ять».

🔹Діти із Аліною Михайлівною вчилися обирати силу, швидкість та інтонацію голосу  залежно від ситуації.



🔹26.09.2023 року Лазуренко Олена Анатоліївна провела показовий урок. Розумники 4-Г класу приймали дорогих гостей-батьків!

🔹Усі разом  дізналися цікаву інформацію про те, де і коли з'явилися цукерки. Діти  досліджували обгортки цукерок, знаходячи міста та кондитерські фабрики 🏭,  відшуковували на фізичній карті України області із потрібною інформацією.

🔹Зʼясували, що корисні цукерки 🍭 можна приготувати власноруч та ще й заощадити на їх вартості. Зробили висновки про те, чи варто цукерками заміняти обід!

🔹Діти продемонстрували кмітливість, вміння працювати з візуальними 

медіа. Досліджували та опрацьовували інформацію  з різних джерел.

🔹Розв’язували проблемні ситуації, використовуючи відомі засоби та взаємодіяли у групах для досягнення спільних цілей.



🔹26 вересня Карпович Наталія Олександрівна провела показовий урок для батьків 4- В класу за темою "Світ океанів і материків Землі. Князювання синів Ярослава".

🔹Під час уроку діти згадали вивчене про материки🌏🌎, їхні розміри та розташування, вивчили, що таке Світовий 🌊, яку площу мають материки, а також дізналися про перший глобус, 🌍який був створений ще у 1492 році, розглянули добу тріумвірату Ярославичів🤴

🔹У закріпленні даних тем допомогли вправи "Установи відповідність", розгадування ребусу, "Вгадай материк за контурами", читання фрагментів літопису, перегляд відеофрагментів. 



🔹Лариса Павлівна Майданюк 26.09.2023 року провела показовий урок для учнів 4-Д класу, на який було запрошено батьків.

🔹 Під час уроку діти продовжили досліджувати світ комах🦟🐛🐞🐜🦋

Учні та учениці дізналися про те, які можуть бути наслідки укусу комах для постраждалого та що потрібно робити у цьому випадку. Повторили про права кожної дитини. 

🔹Протягом заняття відчутною була тепла, доброзичлива атмосфера. Батькам було приємно побачити, що діти між собою не конкурують, а вчаться співпрацювати командою.



🔹Коваль Олена Миколаївна, класовод  4-А, провела показовий урок з української мови на тему "Виразне читання/слухання тексту. Робота з текстом".

🔹Під час заняття учні та учениці  ознайомилися з текстом "Як мандрують рослини?",  закріпили знання про поширення рослин у природі, пригадали частини мови, спільнокореневі слова, записували числівники, вчилися знаходити помилки у тексті та аргументувати власну думку.

🔹Під час групової роботи діти створювали власне висловлювання про пригоди насінинки, яку вони змогли не лише побачити, а й доторкнутися до неї.

🔹Вчитель добирала такі види завдань, які були спрямовані на реалізацію компетентнісного та кооперативного навчання.


🔹26 вересня у 4-Є класі Червінською Ларисою Олександрівною був проведений цікавий урок з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" на тему "Обережно - комахи! Чим небезпечні комахи для людини?".
На урок були запрошені батьки, які могли поспостерігати за роботою своїх дітей та долучитися до освітнього процесу.
🔹На уроці вчитель розвивала в учнів компетентності НУШ, критичне мислення та застосувала діяльнісний підхід. В усіх учасників навчального процесу залишилися приємні враження від спільної зустрічі.

Немає коментарів:

Дописати коментар