Цікавий світ ЯДС

#STEMтиждень_spring2024#ідеяSTEMтиждень_spring2024 #nvk_6 #school_6 
Цікаво та захопливо проходять заняття з предмету «Я досліджую світ» у класі розумників, так 21.11.2023 здобувачі освіти 2-В  здійснили екскурсію до Вінницького обласного краєзнавчого музею і відвідали тематичну виставку «Археологічні мандри». Діти, завдяки креативному екскурсоводу, зуміли відчути атмосферу історії стародавнього світу, навіть доторкнутися до неї, адже  на початку Розумників чекав неймовірний скелет мамонта, на якого колись полювали неандертальці. Діти дізналися, як виживали в давнину мешканці краю у надзвичайно суворих умовах, навіть зуміли опанувати палеолітичні техніки полювання, навчилися виготовляти борошно, як трипільці, освоювали давні техніки видобування вогню. Цікава та пізнавальна екскурсія залишила неймовірні враження та позитивні емоції у дітей.


"Театр повчає так, як цього не зробити товстій книзі"  (Вольтер)

Після наполегливої праці душа завжди потребує гарного відпочинку. От і учні 1-А класу разом із своїми батьками і класним керівником Краєвою Г.І. побували в Вінницькому обласному академічному театрі ляльок « Золотий ключик»

До глядацького залу запросили  на повчальну виставку «Три міхи хитрощів». В цій виставі приймали участь і ляльки, і артисти. За допомогою ляльок актори театру створили яскраві образи та передали риси людського характеру.

Діти щиро повірили в те, що відбувалося в театральному дійстві, сприймаючи гру, як життя. Усе це виглядало захопливо. Усім глядачам дуже сподобалася вистава, гра героїв, їхні яскраві костюми. 

Діти отримали задоволення та гарний настрій, а головне після вивченої  теми тижня «Театр» використали свої набуті знання на практиці.


Немає коментарів:

Дописати коментар