Друк у фахових виданнях

     Щедро ділимося передовим педагогічним досвідом та напрацюваннями!Найкращі уроки учителів відправляються на розгляд редакторів видання "Початкова школа". Пишаємося тим, що з-поміж багатьох конспектів уроків обирають саме ті, які підготовленні учителями комунального закладу "Вінницького ліцею №6".


Важливим елементом загальної культури вчителя є відображення знання, уміння, навичок та індивідуальних рис особистості. Перебуваючи у постійному русі, розвиваючись, збагачуючись протягом усієї педагогічної діяльності, учителі закладу впроваджують у роботу нові методи та прийоми, адже для сучасного педагога недостатньо знання предмета та методики викладання, важливою є адаптованість до постійних змін, готовність сприймати і приносити нове та використовувати його у своїй діяльності. Тож не дивно, що  щорічно учителі нашого закладу, опановуючи новинки педагогіки, діляться своїм досвідом із колегами міста, області та України на шпальтах періодичних видань.
Пишаємося тим, що з-поміж сотні надісланих конспектів на розгляд редакторів першої української газети "Початкова освіта", саме 11 конспектів з нашого ліцею знайшли своє місце на сторінках випусків № 5- 6 та  № 7- 8.
Тетяна Лучицька "Методичний коментар";
Тетяна Григорчук "Подорож Карпатами";
Лілія Гладиш "Гірська прогулянка";
Надія Корнійчук "У кого дім кращий за всіх";
Олена Коваль "На кухні мови";
Валентина Хлєбнова "Буквені забави";
Олена Лазуренко "Слово. Значення слова";
Юлія Перепечай "Мандруємо в космос"; 
Марина Козіцька "Чарівні перетворення".
Сподіваємося, що ця практика й надалі стане гарною традицією для усіх педагогів Вінницького ліцею 6. 


Немає коментарів:

Дописати коментар