пʼятниця, 5 квітня 2024 р.

🔹3 квітня у нашому ліцеї відбулася зустріч із батьками майбутніх першокласників. Заступниця директора Тетяна Василівна Лучицька надала детальну інформацію щодо зарахування дітей до класу Smart Class та познайомила присутніх із керівницею Smart Kids, виконавчим директором «центру розвитку «Розумники» Тетяною Ігорівною Мосін.
🔹Пані Тетяна ознайомила присутніх із проєктом «РОЗУМНИКИ» та програмним забезпеченням Edugames «Smart Kids», що передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор та матеріалів для вивчення базових предметів початкової школи. Батьки дізналися, що таке -Smart Class, які можливості і переваги обладнаного мультимедійного робочого місця вчителя та індивідуального пристрою у кожної дитини.
Усі змогли переглянути ноутбук-трансформер та спробувати попрацювати із компактним, потужним пристроєм із пиловологоударозахисним корпусом, за яким працюватимуть здобувачі освіти.
🔹Пристрій розроблений спеціально для комфортного навчання та зручного користування із застосунком. Батьки спробували свої сили в роботі із ноутбуком та інтерактивною дошкою, а також Лазуренко Олена Анатоліївна розповіла про ефективність використання інтерактивних завдань програми Edugames.


Немає коментарів:

Дописати коментар